Personal

Daniel Gunsth

El & Tele Fastighet Telefonnummer: 060-501019 Mobilnummer: 070 544 97 97 E-post: gunsth@tekab.nu

Henrik Forsgren

El & Tele Fastighet Telefonnummer: 060-501017 Mobilnummer: 073 57 02 888 E-post: henrik@tekab.nu

Daniel Östling

El & Tele Fastighet Telefonnummer: 060-501013 Mobilnummer: 070 69 65 341 E-post: daniel@tekab.nu

Christian Lindh

El & Tele Fastighet Telefonnummer: 060-501016 Mobilnummer: 070 99 86 898 E-post: christian@tekab.nu

Fredrik Jonsson

EL & Tele Fastighet Telefonnummer: 060-501012 Mobilnummer: 070 60 30 920 E-post: fredrik@tekab.nu

Fredrik Söderberg

El & Tele Fastighet Telefonnummer: 060-501018 Mobilnummer: 070 171 11 76 E-post: soderberg@tekab.nu

Johan Öberg

El & Tele Fastighet Telefonnummer: 060-501023 Mobilnummer: 070 66 60 217 E-post: johan@tekab.nu

Lars-Åke Forsberg

Styr & Övervakning Telefonnummer: 060-501020 Mobilnummer: 070 58 55 079 E-post: larsake@tekab.nu

Stefan Jakobsson

Styr & Övervakning Telefonnummer: 060 50 10 27 Mobilnummer: 072 731 69 88 E-post: stefan@tekab.nu

Kjell-Arne Smedman

Telefonnummer: Mobilnummer: E-post: ka@tekab.nu